אודות

 

חברת הראל מחשוב ומערכות מידע הוקמה בשנת 2007 כעסק זעיר וחלום גדול, מאז חלף עשור והחברה הינה היום ארגון מוביל בתחומו אשר מספק שרותי מחשוב ואינטגרציה כוללים למאות לקוחות עסקיים ומובילה שינוי הן בהיבט איכות השרות למשתמשי קצה והן בהיבט המקצועי -טכנולוגי, החברה פורצת דרך בתחומה על ידי כך שהיא מעניקה לקהל לקוחותיה את היכולת למעטפת כוללת של כל שרותי המחשוב, התקשורת, אבטחת מידע, מערכות מתח נמוך, תוכנה וחומרה בפלטפורמה אחת שבה כל המערכות נמצאות באינטגרציה מלאה.

 

חברת הראל מחשוב ומערכות מידע הינה שותף עסקי ומפיצה של חברות התוכנה והחומרה המובילות בעולם וממוקדת מטרה אל מול הלקוחות העסקיים על מנת למקסם וליישם מציאת פתרונות טכנולוגיים מותאמים לכל סביבה הטרוגנית ממוחשבת אשר משתנה בכל בית עסק.

חברת הראל מחשוב ומערכות מידע הינה חברה אשר מאגדת מגוון רב של תחומים ופעילויות אשר מספקות ללקוח העסקי שקט תעשייתי ע"י פניה לגורם מרכזי אחד במקום למספר בעלי מקצוע רבים ושונים:

 

  • שרותי מחשוב מקיפים: תמיכה מלאה ברשתות מחשוב ותקשורת,  מוקד תמיכה מקצועי טלפוני אשר מספק תמיכה מרחוק לאלפי משתמשים בכל שנה ע"י חתירה לפתרונות מרחוק – חיסכון רב ללקוח בכסף וזמני המתנה להגעת טכנאי אשר יגיע לבית העסק. במידה ותקלה אינה פתירה מרחוק, הגעת טכנאים ומנהלי רשתות מחשוב למשרדי הלקוחות. 
  • מכירת ציוד היקפי:  מחשבים, מסכים, טלויזיות, כל סוגי התוכנה והחומרה, מערכות מתח נמוך ועוד...

  • מעבדה למחשבים ניידים ונייחים.
  • תשתיות פאסיביות ואקטיביות ( חוטיות ואלחוטיות ): פריסת כבלי תקשורת, פריסת אנטנות אלחוטיות ובניית ארונות תקשורת .
  • מערכות אבטחה ומערכות מתח נמוך: מצלמות במעגל סגור, אזעקות, כניסות חכמות, אינטרקום, שעוני נוכחות.
  • טלפוניה: טלפוניית IP .
  • שרתים ואבטחת מידע: שרתים מהיצרנים המובילים בעולם, ציוד תקשורת ורכזות מנוהלות, פיירוולים, תוכנות אנטי וירוס, סינון דואר ועוד...
  • פתרונות קוראי ברקוד ומדפסות: מכירה של ציוד מהיצרנים המובילים בעולם.
  • גיבויים: גיבוי מקומי וגיבוי בענן בטכנולוגיה של הצפנה ורמת שחזור של 30 גרסאות לכל קובץ.​

 

ריכוז כל הטכנולוגיות לעסקים, מפעלים ומשרדים במקום אחד המבוסס על צוות מובחר בעל ניסיון וותק של עשרות שנים והון אנושי איכותי.  הראל מחשוב ומערכות מידע מספקת שרותי מחשוב ותמיכה לעשרות משרדי עו"ד, רו"ח, תעשיות ומפעלים, חברות בורסאיות , חברות הייטק וביוטק, עסקים פרטיים ועוד....

 

החברה חוגגת בשנת 2017 את השנה העשירית להיווסדה, עשור של ניסיון במכירה והטמעה של כל המוצרים המובילים בשוק ה IT  על מנת לספק ללקוחותיה העסקיים מעטפת  IT רחבה ככל הניתן .

 

החברה ביצעה ומבצעת שלל פרויקטים בכל רחבי ישראל עם יכולות טכנולוגיות וראיה רחבה ומקיפה בהקמת תשתיות מחשוב בפרויקטים גדולים ומורכבים.

שרותי יעוץ ( Professional IT Services  ) – אנשי IT  בכירים אשר מספקים ייעוץ מקצועי ומקיף בכל נושאי עולם המחשוב הרחב.

 

לא משנה אם יש לכם משרד קטן עם 5 עובדים או מפעל עם 500 עובדים, לחברה יש את הניסיון והידע ואת הטכנולוגיה ליצור סביבת עבודה ממוחשבת וקלה לניהול אשר מתאימה לכל עסק ולצרכים הטכנולוגיים שלו.

 

 

 

Professional IT Services

 

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

 

 

Navigation to Integration

 

 

שלחו

שם​

required field

תודה!

ניצור איתכם קשר בהקדם

טלפון​

required field

מייל​

required field

הודעה

required field

צרו קשר

 

הראל מחשוב ומערכות מידע

טלפון: 03-9477499

פקס: 03-5243559

מייל: harel@harel-tech.co.il

רחוב: זאב ז'בוטינסקי 16, משרד 311, קומה 3, ראשון לציון